Genel

SanalMarketim.com Online Alışverişim

Bir bilgisayara ihtiyacım olmasından dolayı geçenlerde internet üzerinde fiyat araştırmalarına başladım. SanalMarketim.com isimli sayfaya denk geldim ve hiç alışveriş yapmadığım bu sayfayı incelemeye koyuldum.

SanalMarketim.com 1998 yılında Eternal Bilgisayar Ltd. Şti. isminde Ankara’da faaliyete başlamış. Şuanda Antalya’da bulunuyorlar.

Fiyat bakımından bir çok e-ticaret sitesinden daha avantajlı fiyatlara sahip olan SanalMarketim.com 2007 yılında Web Marketing Association (WMA) tarafından düzenlenen ve dünyanın en prestijli yarışmalarından biri sayılan “2007 WebAward Competition” web yarışmasında Türkiye’den, ” Computer Retailor” kategorisinde “Standard of Excellence” (Mükemmellik Standardı) ödülünü almış. Bu benim için bir artı puan oldu. İnternette araştırmalarıma devam ettim. SikayetVar.com sayfası üzerindeki şikayetleri incelemeye başladım. Tüm şikayetlere gereken şekilde cevaplar verilmiş. Bir çok firmayı görüyoruz kullanıcılar şikayetlerini SikayetVar.com üzerine yazdıklarında SikayetVar.com üzerinden değilde direk kullanıcıya ulaşarak tehditlerle kaldırtmaya çalışan. Ama gayet güzel bir şekilde kullanıcılara cevaplar verilmiş. Daha sonrasında ünlü sözlük sayfaları üzerinde SanalMarketim.com hakkında yazılanları inceledim. Buralardan da olumlu yorumlara ulaştıktan sonra SanalMarketim.com üzerinden alışveriş yapmaya karar verdim. Almak istediğim ürünlerle ilgili SanalMarketim.com müşteri hizmetleriyle yaptığım görüşmede müşteri temsilcisi çok iyi bir şekilde ilgilendi.

Siparişimi havale ile oluşturdum ve direk olarak havaleyi yapınca SanalMarketim.com müşteri hizmetleri ile iletişime geçtim. Aldığım ürün hızlı kargoda olmayan bir ürün olduğu için tarafıma teslim süresi 3-4 günü bulacaktı. Birebir benimle her aşamada iletişime geçerek ürünümün teslimatı ile ilgili tarafımı bilgilendirdiler ve ürünü teslim aldım. Ürün paketlemesi gayet kaliteli bir şekilde yapılmıştı. Kutuda bir çizik bile yoktu. Ürün gayet sağlam ve özellikle faturalı gelmişti.

İlgili personel ve uygun fiyatlardan dolayı SanalMarketim.com benim için gözde alışveriş sayfaları arasında yerini aldı.

Ekşi Sözlük