Oyun

PlayStore 2018 Yaz İndirimleri Başladı

PlayStore Yaz İndirimi

Dünya üzerindeki milyonlarca oyun tutkununun bekledikleri indirimler peş peşe gelmeye başlıyor. Geçtiğimiz gün dünyanın en çok oyun kullanıcısını buluşturan Steam uygulaması yaz indirimine başlar iken 22 Haziran ile PlayStore’da yaz indirimini yayınladı. Türkiye’deki milyonlarca oyun severin en büyük şikayeti oyunlardaki yüksek satış fiyatları olur iken artık herkes indirim dönemlerini takip etmeye ve beklemeye başladı. Marketlerde bunun farkında olacaklar ki artık indirim dönemleri bir klasik ve satış pazarlaması halini almış durumda.

PlayStore Büyük Yaz İndirimi ile Fırsatları Yakalayın!

Ülkemizde en çok kullanıcıya sahip olan marketlerin başında yer alan PlayStore kullanıcıların merakla beklediği yaz indirimini 22 Haziran tarihi ile birlikte başlattı. Her gün yeni oyunlar market içerisinde yer alacak iken indiriminin bitiş tarihinin ise 6 Temmuz olduğunu belirtelim.  Kullanıcıların takip ettikleri oyunları %90’a varan indirimler ile almasını sağlayacak olan yaz indirimine her gün yeni oyunların dahil edildiğini de belirtelim.

Acele Etmenize Gerek Yok

Geçtiğimiz günlerde PlayStore’un en popüler oyunu olan FM2018’e yapılan indirimin ardından pek çok oyunu kapsayacak olan yaz indirimi oyun severleri heyecanlandırdı. PlayStore gerçekleştirdiği yaz kampanyasına tüm oyunları dahil etmez iken hazırlanan özel sayfa aracılığı ile her gün güncellenen ve yeni oyunların eklendiği bir alan hazırladı. İndirim beklediğiniz bir oyun var ise ve henüz kampanya sayfasında görünmüyor ise panik yapmanıza gerek yok. 6 temmuz tarihine kadar aktif olacak olan kampanyada son güne kadar yeni oyunlar indirime dahil oluyor.

PES 2018 İndirime Dahil Edildi!

Playstore tarafından hazırlanan indirimli oyun havuzuna erişmek için burayı tıklamanız yeterli. Havuz içerisinde yer alan en popüler oyunlar ise şuanda PES 2018, PES 2018 Barcelona Edition, Metal Gear Survive ile Metal Gear Solid: The Definitive Experience oluyor. Yüksek indirim oranları ile kampanyaya dahil edilen bu oyunlar 6 Temmuz 2018 tarihine kadar indirimli olarak satın alınabilecek.

Binlerce ve hatta milyonlarca kişinin PlayStore üzerinde PES 2018 oyunu için indirim beklediği bilir iken yeni kampanya ile birlikte PES 2018 278 TL yerine 89 TL, PES 2018 Barcelona Edition ise 328 TL yerine 98 TL olarak satın alınabilecek.